UWAGA ! Od 01.05.2018r. przekazy WU realizowane są w godz. 08.00 - 19.45. KANTOR JUPITER-AS jako agent Kantoru Polskiego S.A. od 2014 roku ma pozwolenie  Komisji Nadzoru Finansowego  na prowadzenie działalności w charakterze instytucji płatniczej.  Na życzenie Klienta, wszystkie transakcje realizujemy w specjalnym, zamkniętym pomieszczeniu. Negocjujemy ceny od równowartości 100 euro.  Posiadamy w ciągłej sprzedaży franki szwajcarskie(CHF), ruble rosyjskie(RUR) i korony czeskie(CZK).

O firmie

Sprawdź aktualne kursy
Zobacz także:
Kantor JUPITER-AS Spółka Jawna powstała w 1993 roku i obecnie należy do grona największych kantorów wymiany walut na Pomorzu Zachodnim. Działalność naszego kantoru prowadzona jest w zgodzie z zasadami etyki i współżycia społecznego, dzięki czemu od wielu lat cieszymy się zaufaniem milionów klientów.

Oferta kantoru skierowana jest do osób prywatnych, firm, stowarzyszeń , fundacji i innych podmiotów.

Nasze atuty to:
  • profesjonalna i rzetelna obsługa
  • konkurencyjne ceny
  • bezpieczeństwo przy dokonywaniu transakcji

Oferujemy również Państwu możliwość dokonywania transakcji bezgotówkowych. Oferta ta jest skierowana zwłaszcza do klientów dokonujących większych transakcji, dzięki temu oszczędzają Państwo czas i ograniczają ryzyko związane z przewożeniem dużej gotówki.


 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów w zeszłym roku umożliwiliśmy Państwu  wymianę walut za pośrednictwem platformy internetowej www.e-kantorpolski.pl. Firma Kantor Polski S.A., za pośrednictwem której udostępniliśmy Państwu w/w platformę, kantor internetowy online zapewnia najwyższą gwarancję bezpieczeństwa dokonywanych transakcji. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych przez Państwa środków kantor otrzymuje zapłatę dopiero po realizacji transakcji. Informujemy również, że jesteśmy jedynym kantorem internetowym, dzięki któremu mogą Państwo otrzymać zakupioną walutę przelewem lub odebrać w gotówce w kantorze.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż w dniu 27.05.2014r. Kantor Polski S.A. uzyskał zezwolenie KNF na prowadzenie działalności w charakterze instytucji płatniczej. Spółka została zarejestrowana pod nr IP23/2014.

Zapraszamy!Posiadamy konta w:

Raiffeisen Polbank S.A, Alior Bank S.A., Bank PEKAO S.A, Santander Bank Polska S.A.(dawny BZ WBK S.A.), Bank Ochrony Środowiska S.A.