UWAGA ! Od 01.05.2018r. przekazy WU realizowane są w godz. 08.00 - 19.45. KANTOR JUPITER-AS jako agent Kantoru Polskiego S.A. od 2014 roku ma pozwolenie  Komisji Nadzoru Finansowego  na prowadzenie działalności w charakterze instytucji płatniczej.  Na życzenie Klienta, wszystkie transakcje realizujemy w specjalnym, zamkniętym pomieszczeniu. Negocjujemy ceny od równowartości 100 euro.  Posiadamy w ciągłej sprzedaży franki szwajcarskie(CHF), ruble rosyjskie(RUR) i korony czeskie(CZK).

Płatności

Sprawdź aktualne kursy
Zobacz także:
Płatności za rachunki to bardzo popularna obecnie na rynku usługa. Dostępna jest w wielu punktach i realizowana przez różne podmioty. Produkt oferowany przez Kantor JUPITER AS wyróżnia się na rynku pewnością i bezpieczeństwem realizacji płatności. Usługę wykonujemy od 2004 roku.

Zaletami realizowanych przez nas płatności są:
  • konkurencyjna cena wobec innych firm z branży
  • możliwość realizacji każdego typu przekazu (nie ograniczamy się tylko do rachunków z kodem kreskowym)
  • realizacja przekazów do ZUS i Urzędów Skarbowych - przelewy natychmiastowe ESPEN.
Korzystanie z tej usługi w naszej sieci jest bezpieczne, gdyż:
  • współpracujemy z partnerem bankowym
  • korzystamy z bezpiecznego systemu informatycznego, zaprojektowanego specjalnie na zlecenie spółki Kantor Polski S.A.
Kantor Polski S.A. ponosi pełną odpowiedzialność za wpłaty we wszystkich punktach należących do ogólnopolskiej sieci usług finansowych.

Zapraszamy do naszych kantorów.

Posiadamy konta w:

Raiffeisen Polbank S.A, Alior Bank S.A., Bank PEKAO S.A, Santander Bank Polska S.A.(dawny BZ WBK S.A.), Bank Ochrony Środowiska S.A.