UWAGA ! Od 01.05.2018r. przekazy WU realizowane są w godz. 08.00 - 19.45. KANTOR JUPITER-AS jako agent Kantoru Polskiego S.A. od 2014 roku ma pozwolenie  Komisji Nadzoru Finansowego  na prowadzenie działalności w charakterze instytucji płatniczej.  Na życzenie Klienta, wszystkie transakcje realizujemy w specjalnym, zamkniętym pomieszczeniu. Negocjujemy ceny od równowartości 100 euro.  Posiadamy w ciągłej sprzedaży franki szwajcarskie(CHF), ruble rosyjskie(RUR) i korony czeskie(CZK).

Transakcje bezgotówkowe

Sprawdź aktualne kursy
Zobacz także:
Kantor JUPITER AS wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów instytucjonalnych i indywidualnych przygotował dla państwa specjalną ofertę transakcji bezgotówkowych.

Jak wiadomo regulacje prawne zabraniają podmiotom gospodarczym wymiany w formie gotówkowej kwot powyżej równowartości 15.000,00 PLN (obowiązujący w dniu transakcji kurs średni NBP ), dlatego proponujemy naszym klientom dokonywanie takich operacji w formie bezgotówkowej, ewentualnie z możliwością odbioru zakupionej waluty w gotówce w kantorze. Waluta wymieniana jest po bardzo atrakcyjnym kursie zbliżonym do kursu międzybankowego, dużo lepszym od oferowanego firmom w większości banków.

Transakcje są zawierane od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.30.

Przelewy w ramach tego samego banku realizujemy w ciągu kilku minut. Waluty obowiązujące w UE zakupione do godz.12.00 i przesyłane do innych banków trafiają na państwa rachunki maksymalnie następnego dnia roboczego. Jednocześnie informujemy, że do powyższych transakcji nie doliczamy żadnych prowizji i kosztów.

Zapraszamy do współpracy tel. 603 480 049
Posiadamy konta w:

Raiffeisen Polbank S.A, Alior Bank S.A., Bank PEKAO S.A, Santander Bank Polska S.A.(dawny BZ WBK S.A.), Bank Ochrony Środowiska S.A.