JUPITER-AS REALIZUJE WYPŁATY i wpłaty PRZEKAZÓW WESTERN UNION TYLKO W ZŁOTÓWKACH. KANTOR JUPITER-AS jako agent Kantoru Polskiego S.A. od 2014 roku ma pozwolenie  Komisji Nadzoru Finansowego  na prowadzenie działalności w charakterze instytucji płatniczej.  Na życzenie Klienta, wszystkie transakcje realizujemy w specjalnym, zamkniętym pomieszczeniu. Negocjujemy ceny od równowartości 100 euro.  Posiadamy w ciągłej sprzedaży franki szwajcarskie(CHF), korony czeskie(CZK) i kuny chorwackie(HRK) .

Western Union

Sprawdź aktualne kursy
Zobacz także:
Usługa krajowych i międzynarodowych przekazów pieniężnych w ramach sieci Western Union realizowana w punktach Kantoru JUPITER AS umożliwia najszybsze przesłanie pieniędzy w dowolne miejsce na świecie bez skomplikowanych procedur i bez konieczności posiadania rachunku bankowego.
Wystarczy przyjść do naszego punktu z dowodem osobistym a w ciągu kilku minut dokonamy transferu w dowolne miejsce w kraju lub na świecie. W NASZYM KANTORZE DOKONUJEMY WPŁAT I WYPŁAT PRZEKAZÓW WESTERN UNION TYLKO W ZŁOTÓWKACH.
W ramach sieci możliwe jest przesłanie środków zarówno na terenie kraju do dowolnej agencji Western Union jak również pomiędzy każdą z agencji Western Union zlokalizowanych w ponad 190 krajach na całym świecie.


W naszym kantorze w ramach usługi klienci mogą dokonać następujących operacji:
  • wypłaty środków z przekazów nadanych w Polsce lub zagranicą w PLN.
  • wpłaty środków pieniężnych w PLN w celu przetransferowania ich do dowolnej agencji na świecie
  • wpłaty środków pieniężnych w PLN w celu przetransferowania ich do dowolnej agencji na terenie kraju

Placówki naszej sieci wyposażone są w nowoczesny system do autoryzacji przekazów. Realizacja przekazu odbywa się w trybie on-line, co umożliwia bardzo szybką obsługę.
Posiadamy konta w:

Raiffeisen Polbank S.A, Alior Banku S.A. (dawny Bank BPH S.A.), Banku Pekao S.A , Banku Zachodnim WBK S.A., Banku Ochrony Środowiska S.A.