UWAGA ! Od 01.05.2018r. przekazy WU realizowane są w godz. 08.00 - 19.45. KANTOR JUPITER-AS jako agent Kantoru Polskiego S.A. od 2014 roku ma pozwolenie  Komisji Nadzoru Finansowego  na prowadzenie działalności w charakterze instytucji płatniczej.  Na życzenie Klienta, wszystkie transakcje realizujemy w specjalnym, zamkniętym pomieszczeniu. Negocjujemy ceny od równowartości 100 euro.  Posiadamy w ciągłej sprzedaży franki szwajcarskie(CHF), ruble rosyjskie(RUR) i korony czeskie(CZK).

Western Union

Sprawdź aktualne kursy
Zobacz także:
Usługa krajowych i międzynarodowych przekazów pieniężnych w ramach sieci Western Union realizowana w punktach Kantoru JUPITER AS umożliwia najszybsze przesłanie pieniędzy w dowolne miejsce na świecie bez skomplikowanych procedur i bez konieczności posiadania rachunku bankowego.
Wystarczy przyjść do naszego punktu z dowodem osobistym a w ciągu kilku minut dokonamy transferu w dowolne miejsce w kraju lub na świecie. W NASZYM KANTORZE DOKONUJEMY WPŁAT I WYPŁAT PRZEKAZÓW WESTERN UNION TYLKO W ZŁOTÓWKACH.
W ramach sieci możliwe jest przesłanie środków zarówno na terenie kraju do dowolnej agencji Western Union jak również pomiędzy każdą z agencji Western Union zlokalizowanych w ponad 190 krajach na całym świecie.


W naszym kantorze w ramach usługi klienci mogą dokonać następujących operacji:
  • wypłaty środków z przekazów nadanych w Polsce lub zagranicą w PLN.
  • wpłaty środków pieniężnych w PLN w celu przetransferowania ich do dowolnej agencji na świecie
  • wpłaty środków pieniężnych w PLN w celu przetransferowania ich do dowolnej agencji na terenie kraju

Placówki naszej sieci wyposażone są w nowoczesny system do autoryzacji przekazów. Realizacja przekazu odbywa się w trybie on-line, co umożliwia bardzo szybką obsługę.
Posiadamy konta w:

Raiffeisen Polbank S.A, Alior Bank S.A., Bank PEKAO S.A, Santander Bank Polska S.A.(dawny BZ WBK S.A.), Bank Ochrony Środowiska S.A.